Pályakezdő Program - 2019

Idén szeptemberben ismét elindítjuk pályakezdő programunkat az UniCredit Banknál. Elsősorban olyan frissen végzett fiatalok jelentkezését várjuk, akik főállásban villámgyorsan szeretnének banki karriert építeni.

Mi vár RÁD?

Hogyan tovább?

  • 12 HÓNAP tanulás és szakmai tapasztalat megszerzése egy időben
  • ROTÁCIÓ különböző banki területeken
  • NEMZETKÖZI munkakörnyezet
  • Egyéni MENTOR a fejlődésedért
  • KAPCSOLATÉPÍTÉSI lehetőség
  • Oktatások NEKED
  • Izgalmas, a BANK JÖVŐjét meghatározó projektekben való részvétel
  • Állandó KIHÍVÁSOK, hogy ne csak szabadidődben feszegesd a határaidat
  • Gyors fejlődési és ELŐRELÉPÉSI lehetőség
  • Határozott idejű szerződéssel 1 évre UniCredit munkavállaló leszel így juttatásod része lesz az alapbéren felül a CAFETERIA is
  • Jelentkezz karrier oldalunkon 2019 június 28-ig!
  • Vegyél részt az Assessment Centeren!
  • Beszélgess jövőbeli menedzsereddel
    és HR munkatársakkal!
  • Lépj be hozzánk 2019. szeptemberében!

A jövőnk TE vagy, hosszú távon számítunk Rád!

            Mire lesz szükséged a belépéshez?

             Közgazdász diploma (nyelvvizsgákkal együtt)

             Magabiztos angol nyelvtudás

            Ötletek és kitartás

            Maximum 1 éves munkatapasztalat

        Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
        Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
        Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű
        Munkavégzés helye: Budapest, V kerület
        Terület: Budapest

Spinning wheel animation

Loading