Pályakezdő Program -2017

Az UniCredit pályakezdő program 2017. szeptemberben indul. Elsősorban olyan frissen végzett fiatalok jelentkezését várjuk, akik főállásban villámgyorsan szeretnének banki karriert építeni.

Mi vár RÁD?

  • 12 HÓNAP tanulás és szakmai tapasztalat megszerzése egy időben
  • ROTÁCIÓ különböző banki területeken
  • NEMZETKÖZI munkakörnyezet
  • Egyéni MENTOR a fejlődésedért
  • KAPCSOLATÉPÍTÉSI lehetőség
  • Oktatások NEKED
  • Izgalmas, a BANK JÖVŐjét meghatározó projektekben való részvétel
  • Állandó KIHÍVÁSOK, hogy ne csak szabadidődben feszegesd a határaidat!
  • Gyors fejlődési és ELŐRELÉPÉSI lehetőség
  • Juttatásod része az alapbéren felül lesz a CAFETERIA is

Mire lesz szükséged a belépéshez?

  • Közgazdász diploma (nyelvvizsgákkal együtt)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ötletek és kitartás!

Hogyan tovább?

  • Jelentkezz karrier oldalunkon 2017. május 1-ig
  • Vegyél részt az Assessment Centeren
  • Beszélgess jövőbeli menedzsereddel és HR munkatársakkal
  • Lépj be hozzánk 2017. szeptemberében!

Mobile Phones
UniCredit Mobil

vagy
Spinning wheel animation

Loading